O nas

Zespół kancelarii

Założona przez Kacpra Konopko oraz Adama Laskowskiego firma Konopko Laskowski Radcowie Prawni skupia się na obsłudze przedsięwzięć gospodarczych wysokiego wzrostu oraz na interesach inwestorów branżowych.

Wspólnicy od ponad 9 lat poruszają się wśród nowoczesnych przedsiębiorców, doskonale znając specyfikę funkcjonowania organizacji gospodarczych. Przez ostatnie lata pomogliśmy licznym firmom w szybszym i bardziej efektywnym osiągnięciu swoich celów.

Kacper Konopko

Radca prawny Partner

Radca prawny, absolwent Uniwersytetu w Białymstoku. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych i we wszelkich prawnych aspektach biznesu z obszaru nowych technologii.

Adam-Laskowski

Adam Laskowski

Radca prawny Partner

Radca prawny, wpisany na listę przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Doświadczenie zdobywał w renomowanej kancelarii radców prawnych w Białymstoku.

Mateusz Perkowski

Radca prawny

Mateusz Perkowski, radca prawny, doktorant w Katedrze Prawa Administracyjnego Uniwersytetu w Białymstoku, od początku kariery zawodowo związany z obsługą prawną przedsiębiorców, w tym spółek energetycznych a także przedsiębiorców wykorzystujących nowatorskie rozwiązania technologiczne w zakresie przesyłu i sprzedaży energii.

Ewelina Księżopolska-Moskal

Adwokat

Ewelina Księżopolska-Moskal, adwokat, absolwentka Wydziału Prawa i Wydziału Europeistyki Uniwersytetu w Białymstoku. Specjalizuje się w sprawach cywilnych odszkodowawczych oraz gospodarczych, w tym w prawie medycznym oraz gospodarczym prawie karnym. Obszarem

Adam-Laskowski

Michał Korzeniecki

Analityk biznesowy

Michał Korzeniecki, absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. W swej zawodowej pracy analizuje modele biznesowe startupów, ocenia i doskonali funkcjonowanie operacyjne firm, a także przygotowuje koncepcje wejścia na nowe rynki.

Emilia Pomichter

Analityk finansowy

Emilia Pomichter, absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Uzyskała kwalifikacje zawodowe na księgowego oraz samodzielnego księgowego potwierdzone certyfikatami przez IFAC.

Klaudia Konopko

Tłumacz

Klaudia Konopko, absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku. Posiada doświadczenie w obsłudze tłumaczeniowej firm. Na codzień pracuje z międzynarodowymi umowami handlowymi, kontraktami menedżerskimi, umowami spółek, porozumieniami biznesowymi, a także pozostałymi dokumentami korporacyjnymi.